DRYSTAR Tschechien DRYSTAR Österreich

Kondenzačné odvlhčovače

Kondenzačné odvlhčovače spoľahlivé a výkonné

Kondenzačné odvlhčovače sú najčastejšie nasadzované prístroje a slúžia na odvlhčovanie či sušenie vnútorných priestorov. Nasadením týchto speciálnych zariadení je možné predísť finančne náročným a zaťažujúcim poškodeniam po vytopeniach a zavlhnutiach. Taktiež sú vhodné na znižovanie vzdušnej vlhkosti v miestnostiach, ktoré vedú k zdraviu škodlivým výskytom plesní.

Absorpčné odvlhčovače

Špeciálne riešenie pre špeciálne prípady

Systémové odvlhčovanie

Absorpčné sušiče DRYSTAR sú nasadzované všade tam, kde je potrebná obzvlášť nízka vzdušná vlhkosť. Využitie absorpčných sušičov je vhodné prevažne na stavbách pri mokrých stavebných procesoch a je tiež neoceniteľné pri určitých metódach sušenia väčších škôd spôsobených vodou v rámci sanácie. Pre odvlhčovanie domácností a bytov sú vhodnejšie skôr kondenzačné odvlhčovače.

Kondenzátové čerpadlá

Čerpadlá na odvod kondenzátu z odvlhčovačov

Tieto čerpadlá sú veľmi šikovnými pomocníkmi. Ušetria námahu a čas, a taktiež zabezpečia plné využitie odvlhčovacích prístrojov !!! DRYSTAR Vám vysvetlí prečo.

Ventilátory

Podpora cirkulácie vzduchu

Prenosné ventilátory DRYSTAR s veľkou kapacitou sú extrémne spoľahlivé a jednoduché na obsluhu. Vzhľadom na ich modernú a robustnú konštrukciu sú ideálne pre nasadenie pri vytopení, zavlhnutí po poruchách vodovodných rozvodov aj na na stavbách pri urýchľovaní mokrých stavebných procesov.

Dúchadlá na sušenie izolácií

Zatečené vrstvy pod podlahou? V strope? Máme riešenie.

Vlhkosť nepochybne zanecháva po vodovodných haváriách alebo zatečeniach svoju stopu. Obsiahnutá v stavebných konštrukciách predstavuje stavebno-fyzikálny nedostatok, ktorý môže byť účinne a rýchlo odstránený pomocou rôznych spôsobov odvlhčovania firmy DRYSTAR (napr. pri tepelných a kročajových izoláciách, strešných konštrukciách, dutinách atď.). Čo je mokré, to nehreje! Plesne majú radi vlhko a teplo!

Vykurovacie tyče

Tenký pomocník na hrubé múry

Vysušovanie pomocou vykurovacích tyčí znamená zvyšovanie teploty v zavlhnutom materiále o veľkej hrúbke a tým zintenzívnenie odparovania vlhkosti z neho. Takéto tyče nachádzajú využitie aj ako zabudované ohrevné články v práčkach, umývačkach, rúrach na pečenie alebo v saunových ohrievačoch. Ich využitie je ale mnohostranné. Firma DRYSTAR ich využíva na sušenie dutých tehál, či hrubých múrov a klenieb v starých budovách, pivniciach a kostoloch.

Vykurovače

PRE NÁS NEEXISTUJE SLOVO - NEDÁ SA

Pre individuálny ohrev vzduchu sú perfektným riešením ľahko prepraviteľné elektické teplovzdušné vykurovacie prístroje. Vysušovanie v chladných miestnostiach po vytopení, zavlhnutí alebo pri stavebnom sušení je viac účinné s lokálnym vykurovaním, nakoľko teplý vzduch pojme viac vlhkosti, a tým sa skráti doba sušenia.

Mikrovlnné sušenie

Moderná a pokroková technológia vysušovania

Mikrovlny sú prítomné nielen v našich kuchyniach alebo vysielačoch televízneho prenosu. Táto technológia nachádza postupne uplatnenie aj v oblasti vysušovania budov a stavieb , kde má za úlohu skrátiť proces schnutia. Zistite si u firmy DRYSTAR viac o tejto prevratnej technológii.

Infražiariče

Povedzte "Zbohom" vlhkým stenám!

Steny majú tendenciu nasávať do seba vodu ako špongia. Navyše majú schopnosť zadržiavať v sebe veľký objem vody. Pre čo najrýchlejšie odstránenie vlhkosti z týchto stavebných materiálov máme ideálne riešenie v podobe odvlhčovania za pomoci infražiaričov.