DRYSTAR Tschechien DRYSTAR Österreich
Kondenzačné odvlhčovače

Kondenzačné odvlhčovače

Kondenzačné odvlhčovače spoľahlivé a výkonné

Kondenzačné odvlhčovače sú najčastejšie nasadzované prístroje a slúžia na odvlhčovanie či sušenie vnútorných priestorov. Nasadením týchto speciálnych zariadení je možné predísť finančne náročným a zaťažujúcim poškodeniam po vytopeniach a zavlhnutiach. Taktiež sú vhodné na znižovanie vzdušnej vlhkosti v miestnostiach, ktoré vedú k zdraviu škodlivým výskytom plesní.

Potrebovali by ste zariadenie na sušenie? Na tejto stránke nájdete náš sortiment vrátane technického popisu.

V našej ponuke nájdete rôzne prístroje na prenájom aj na predaj slúžiace na vysušovanie na stavbách či v budovách.

Kondenzačné odvlhčovače - DRYSTAR Bratislava

Kondenzačný odvlhčovač Kategórie A

Tento prístroj je najčastejším pomocníkom pri vysušovacích prácach. Výnimočný je svojou spoľahlivosťou, odolnosťou, veľkou plochou pre cirkuláciu vzduchu cez telo prístroja a taktiež jednoduchou údržbou. K prístroju je možné napojiť aj čerpadlo na odvod kondenzátu, čím sa zabezpečí bezproblémové vyprázdňovanie zbernej nádoby v odvlhčovači.

Kondenzačný odvlhčovač Kategorie B a C

Čas sú peniaze! Predovšetkým pri výstavbe. Cieleným nasadením týchto odvlhčovačov je možné dosiahnuť až 50 - 60% stavebných nákladov. Znižovaním vzdušnej vlhkosti dochádza k rýchlejšiemu schnutiu stavebných materiálov (tehla, omietka, poter). U kondenzačných odvlhčovačov kategórie B a C sa jedná o veľmi výkonné prístroje, ktoré dokážu v krátkom čase vysušiť aj veľké haly. Vysušovače kategórie C disponujú navyše integrovaným vykurovačom. Vďaka tomu je možné ho nasadiť aj pri nízkych teplotách.

Ďalšie prístroje na predaj a na prenájom vhodné na vysušovanie a odvlhčovanie nájdete na našej webstránke.

Čítať viac o systéme odvlhčovania ...